GoAruna

GoAruna dla Windows Mobile

Twoje pliki w chmurze serwisu GoAruna

GoAruna dla Windows Mobile to aplikacja dająca dostęp z telefonu do osobistych plików zgromadzonych w serwisie GoAruna. Jest to kolejny serwis oferujący darmową wirtualną przestrzeń dyskową (2GB), czyli popularne ostatnio przechowywanie plików "w... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Szybkie przesyłanie plików

Wady

  • Brak danych o bezpieczeństwie przechowywanych plików

Dobry
7

GoAruna dla Windows Mobile to aplikacja dająca dostęp z telefonu do osobistych plików zgromadzonych w serwisie GoAruna. Jest to kolejny serwis oferujący darmową wirtualną przestrzeń dyskową (2GB), czyli popularne ostatnio przechowywanie plików "w chmurze".

Darmowy GoAruna dla Windows Mobile nie oferuje takiego komfortu pracy jak jego odpowiedniki na komputery stacjonarne (wersja dla Windows, wersja dla Mac). Mimo to wszystkie funkcje zostały zapewnione. Wystarczy zalogować się, aby mieć wgląd do plików zgromadzonych "w chmurze".

Pliki można przesyłać do chmury, przenosić, kasować lub zmieniać ich nazwę. Można też oczywiście je stamtąd pobierać i zapisać w pamięci telefonu. Pliki znajdujące się w naszej chmurze mogą być współdzielone z innymi osobami - serwis przypisuje im adres, działający jak normalny odnośnik pobierania, z którego mogą skorzystać nasi znajomi. Pliki przechowywane w chmurze GoAruna dostępne są również na stronie domowej serwisu po zalogowaniu.

Podczas naszych testów GoAruna dla Windows Mobile działał bez zarzutu, a pliki były wysyłane i pobierane z dużą szybkością. Jedynym mankamentem jest to, że do plików mogą mieć dostęp osoby postronne. Generowane odnośniki pobierania składają się z nazwy domeny i kilku liter. Na dobrą sprawę można taki link wymyślić i uzyskać dostęp do plików innych osób.

GoAruna dla Windows Mobile to mobilny menadżer Twoich plików "w chmurze" czyli w darmowej przestrzeni oferowanej przez serwis GoAruna.com. Dzięki niemu możesz mieć dostęp do swoich plików z telefonu wyposażonego w Windows Mobile.

Najczęściej pobierane Kontrola dostępu na windowsmobile

GoAruna

Download

GoAruna dla Windows Mobile 0.2

Opinie użytkowników o GoAruna

Sponsorowany×